Świat Książki Dziecięcej nr 3/2015

(ŚKD ukazał się z ?Poradnikiem Bibliotekarza? nr 11/2015)

Spis treści:

PROBLEMY
Anna Babula Komiksy w Muzeum Książki Dziecięcej. Część III
Hanna Diduszko Zapomniane rocznice [ o Halinie Rudnickiej]

RECENZJE

Anna Babula Czy naprawdę ?lekkie życie?? (rec. książki Johna Boyne: Lekkie życie Barnaby,ego Brocketa, Dwie siostry 2013)
Hanna Diduszko Wiersze jak morska bryza( rec. książki Jarosława Mikołajewskiego: Wiersze z kąpieli, Egmont,2014)
Małgorzata Kąkiel Niepokojąca ponadczasowość (rec. książki Anny Czerwińskiej-Rydel: Którędy do gwiazd? Historia pierwszej kobiety astronom, Muchomor, 2014

Znalezione na półce
Krystyna Kornas Ojczym pilnie poszukiwany (rec. Ch.Nostlinger. Nowy mąż dla mamy, Nasza Księgarnia, 1989)

POŻEGNANIA
Ewa Gruda Krystyna Siesicka