Świat Książki Dziecięcej nr 3/2014

(ŚKD ukazał się z ?Poradnikiem Bibliotekarza? nr 6/2014)

WYWIADY

Małgorzata Kąkiel - Rosjanie dla dzieci i o dzieciach. Wywiad z Lolą Zwonariową

RECENZJE

Anna Babula - O nieśmiałych, których połączył przypadek (rec. książki R. Jędrzejewskiej-Wróbel: O Melanii, Melchiorze I panu Przypadku, Bajka 2013)
Hanna Diduszko - Łańcuszek wiecznie żywy (rec. książki M. Strzałkowskiej: Podróż na jednej nodze, Bajka 2014)
Małgorzata Kąkiel - O pożeraniu (rec. książki D. Combrzyńskiej -Nogali: Możesz wybrać, kogo chcesz pożreć, Literatura 2014)
Magdalena Sikorska - Kolejny wymiar naszego wewnętrznego wszechświata (rec. książki K. Miłobędzkiej: Na wysokiej górze, Wydaw. Miejskie Poznania, 2013)

Ewa Gruda BIB,2013 i BIBIANA
Anna Babula Noc Muzeów dla dzieci
Ewa Gruda ?Przecinek i Kropka?

Następny numer ukaże się razem z numerem wakacyjnym ?Poradnika Bibliotekarza?