^Powrót na górę

 • 1 Poradnik Bibliotekarza
  „Poradnik Bibliotekarza". Pismo dla bibliotek publicznych, szkolnych i pedagogicznych” jest ogólnopolskim miesięcznikiem wydawanym przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich. Ukazuje się od października 1949 r. W swojej 60-letniej działalności spełniało i nadal spełnia w bibliotekarstwie ważną rolę edukacyjną, kulturotwórczą, metodyczną i informacyjną, będąc propagatorem innowacyjności, rozwoju i nowoczesności polskich bibliotek.
 • 2 Świat Książki Dziecięcej
  dodatek do czasopisma „Poradnik Bibliotekarza”. Ukazuje się od lutego 2007 roku. Kolorowa wkładka o objętości 8-12 stron jest poświęcona popularyzacji problemów książki, literatury, przemianom bibliotekarstwa dla dzieci i młodzieży oraz upowszechnianiu czytelnictwa dla tej kategorii odbiorców. Więcej w dziale poświęconym dodatkowi
 • 3 Prezentacja "Poradnika Bibliotekarza"
  Chcesz wiedzieć więcej o "Poradniku"? Serdecznie zapraszamy wszystkich Czytelników "Poradnika Bibliotekarza" do obejrzenia multimedialnej prezentacji przybliżającej treści, budowę poszczególnych numerów i najważniejsze wydarzenia z życia Poradnika - całość została zaprezentowana przy pomocy wirtualnego stołu redakcyjnego. Aby zobaczyć prezentację kliknij na artykuł w aktualnościach.
 • 4 Biblioteczka Poradnika Bibliotekarza
  Seria wydawnicza Wydawnictwa SBP zainicjowana na przełomie 2001/2002 r. Dotyczy praktycznych zagadnień bibliotekarstwa, w tym czytelnictwa i metodyki pracy z czytelnikiem. Jest adresowana do bibliotekarzy bibliotek publicznych, szkolnych i pedagogicznych. Poszczególne tomy wychodzą w nakładzie do 1000 egzemplarzy.
 • 5 Dodatki tematyczne
  Specjalistyczne dodatki poświęcone szczegółowym tematom dotyczą aktualnych problemów zawodowych, z którymi Bibliotekarze spotykają się w swojej pracy

  

Reklama

Wydawnictwo Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich ? jedno z największych branżowych wydawnictw w Polsce, wydaje fachowe czasopisma (Poradnik Bibliotekarza, Bibliotekarz) i punktowane periodyki naukowe (Przegląd Biblioteczny, Zagadnienia Informacji Naukowej) oraz serie książkowe. Zamieszczenie na ich łamach reklam, artykułów sponsorowanych, ogłoszeń pomaga promować produkty i usługi niezbędne do funkcjonowania bibliotek: od książek i materiałów multimedialnych, przez artykuły papiernicze, wyposażenie, czy usługi finansowe, po sprzęt komputerowy, wystawienniczy, oprogramowanie oraz narzędzia do prezentacji.

Nasze czasopisma fachowe (bieżące numery) dostępne są wyłącznie w prenumeracie, co gwarantuje, że cały nakład dociera do konkretnego adresata. Jest to szansa na trafienie z informacją i promocją do tysięcy odbiorców, setek decydentów w zakresie informatyzacji, wyposażenia bibliotek oraz świadczenia innych usług dla bibliotek. Dlatego też polecamy szczególnie reklamę w czasopismach: 

PORADNIK BIBLIOTEKARZA

miesięcznik, nakład 2.700 egz., format B-5

BIBLIOTEKARZ

nakład 1.350 egz., format B-5

PRZEGLĄD BIBLIOTECZNY

kwartalnik, nakład 470 egz., format B-5

ZAGADNIENIA INFORMACJI NAUKOWEJ

półrocznik, nakład 350 egz., format B-5

UWAGA! Nakłady czasopism mogą nieznacznie zmieniać się w ciągu roku.


    

                         ZAMÓW   OGŁOSZENIE  W ?PORADNIKU BIBLIOTEKARZA? !

CENY REKLAM: KOLOR

4 strona okładki

3.000 zł + VAT (23%)

strona wewnętrzna

2.200 zł + VAT (23%)

? strony wewnętrznej

1.400 zł + VAT (23%)

? strony wewnętrznej

1.100 zł + VAT (23%)

wkładka wszywana, 4 str. wykonana przez zleceniodawcę

2.000 zł + VAT (23%)

2, 3 strona okładki

3.500 zł + VAT (23%)

 

artykuł sponsorowany

 

1 strona

1.500 zł + VAT (23%)

2 strony

2.000 zł +VAT (23%)

3 strony

2.500 zł + VAT (23%)

 

RABATY

 

1. Za cały rok/pół roku płatne z góry

rabat 20% -30 % (do negocjacji).

2. Ogłoszenie cykliczne na stronie wewnętrznej

rabat od 5 do 10%.

3. Zlecenie Wydawnictwu przygotowania reklamy 

300 zł + (23% VAT)

WYMAGANIA TECHNICZNE:

Wymiary reklam:
1 strona: 14 cm szer. x 21 cm wys.
? strony: 14 cm szer. x 10,5 wys.
?  strony: 14 cm szer. x 5 cm wys.

Forma dostarczania:
e- mail: w formacie PDF generowanym bez kompresji, kompozyt, kolor cmyk.

Przyjmujemy zgłoszenia na reklamę na stronie internetowej "Poradnika Bibliotekarza".
Cena do negocjacji.


KONTAKT: (22)  827-52-96  Beata Pudełko,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Elżbieta Matusiak,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WYDAWNICTWO
Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich
ul. Konopczyńskiego 5/7
00-335 WARSZAWA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Świat Książki Dziecięcej

Prenumerata - promocja!!!

Prenumerata i reklama

Odwiedzający

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2013. Poradnik Bibliotekarza  Rights Reserved.