^Powrót na górę

 • 1 Poradnik Bibliotekarza
  „Poradnik Bibliotekarza". Pismo dla bibliotek publicznych, szkolnych i pedagogicznych” jest ogólnopolskim miesięcznikiem wydawanym przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich. Ukazuje się od października 1949 r. W swojej 60-letniej działalności spełniało i nadal spełnia w bibliotekarstwie ważną rolę edukacyjną, kulturotwórczą, metodyczną i informacyjną, będąc propagatorem innowacyjności, rozwoju i nowoczesności polskich bibliotek.
 • 2 Świat Książki Dziecięcej
  dodatek do czasopisma „Poradnik Bibliotekarza”. Ukazuje się od lutego 2007 roku. Kolorowa wkładka o objętości 8-12 stron jest poświęcona popularyzacji problemów książki, literatury, przemianom bibliotekarstwa dla dzieci i młodzieży oraz upowszechnianiu czytelnictwa dla tej kategorii odbiorców. Więcej w dziale poświęconym dodatkowi
 • 3 Prezentacja "Poradnika Bibliotekarza"
  Chcesz wiedzieć więcej o "Poradniku"? Serdecznie zapraszamy wszystkich Czytelników "Poradnika Bibliotekarza" do obejrzenia multimedialnej prezentacji przybliżającej treści, budowę poszczególnych numerów i najważniejsze wydarzenia z życia Poradnika - całość została zaprezentowana przy pomocy wirtualnego stołu redakcyjnego. Aby zobaczyć prezentację kliknij na artykuł w aktualnościach.
 • 4 Biblioteczka Poradnika Bibliotekarza
  Seria wydawnicza Wydawnictwa SBP zainicjowana na przełomie 2001/2002 r. Dotyczy praktycznych zagadnień bibliotekarstwa, w tym czytelnictwa i metodyki pracy z czytelnikiem. Jest adresowana do bibliotekarzy bibliotek publicznych, szkolnych i pedagogicznych. Poszczególne tomy wychodzą w nakładzie do 1000 egzemplarzy.
 • 5 Dodatki tematyczne
  Specjalistyczne dodatki poświęcone szczegółowym tematom dotyczą aktualnych problemów zawodowych, z którymi Bibliotekarze spotykają się w swojej pracy

  

Prenumerata

ZAINWESTUJ  W  SIEBIE ? ZAPRENUMERUJ  ?PORADNIK BIBLIOTEKARZA?!

?Poradnik Bibliotekarza? można zaprenumerować :
 w  STOWARZYSZENIU  BIBLIOTEKARZY POLSKICH


?Poradnik Bibliotekarza" jest dostępny w prenumeracie i w bezpośredniej sprzedaży w Biurze ZG SBP. Zamówienia na prenumeratę czasopisma można składać w ciągu całego roku, od  dowolnego numeru pisma. Numery archiwalne, a także pojedyncze numery można nabyć wyłącznie w Biurze ZG SBP. Oferta jest ważna do wyczerpania nakładu.

Wysokość bieżącej prenumeraty rocznej wynosi 204 zł.
Dodatki tematycznie w cenie numerów. W przypadku zamówienia co najmniej 3 egz. ?Poradnika Bibliotekarza? zamawiającemu przysługuje rabat w wysokości 10%.

Jak zakupić?

 • Najwygodniejszą formą zakupu prenumeraty jest zakup przy pomocy sklepu internetowego SBP

>>Kup teraz<<
 

 • Prenumeratę można zakupić też w tradycyjny sposób. Aby dokonać prenumeraty należy wypełnić blankiet pocztowy lub bankowy z zaznaczeniem liczby zamawianych egzemplarzy i dokonać wpłaty. Zaprenumerowane egzemplarze przesyłane są na adres prenumeratora przesyłkę pocztową zwykłą.

Wpłaty na prenumeratę przyjmuje:
Dział Promocji i Sprzedaży Biura ZG SBP

Al. Niepodległości 213, 02-086  Warszawa
Informacje: Joanna Janczak tel. (22) 825-50-24, faks (22) 825-53-49
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 • Prenumeratę można zakupić też w ?RUCH-u? S.A.Wpłaty na prenumeratę ?Poradnika Bibliotekarza? przyjmowane są tylko na okresy kwartalne.

 
Prenumerata krajowa:
Przedpłaty na prenumeratę przyjmują jednostki kolportażowe ?RUCH?S.A. właściwe  dla miejsca zamieszkania. Termin przyjmowania wpłat na prenumeratę krajową i zagraniczną do 5 każdego miesiąca poprzedzającego okres rozpoczęcia prenumeraty.

Prenumerata zagraniczna:
Wpłaty przyjmuje jednostka ?RUCH? S.A. Oddział Krajowej Dystrybucji prasy na konto: PEKAO S.A. IV/O Warszawa 68124010531111000004430494 lub kasa Oddziału.

Informacje o warunkach prenumeraty udziela w/w Oddział ul. Annopol 17a, 03-236 Warszawa, tel. (22) 53-28-731, 53-28-816, 53-28-819, 53-28-820.

Infolinia 0-800-1200-29, w Internecie http://ruch.com.pl/

 

 •  Prenumeratę można zakupić też na  POCZCIE  POLSKIEJ


Przyjmowanie przedpłat od prenumeratorów, we wszystkich urzędach pocztowych w całym kraju w terminach:

do 25 listopada ? za prenumeratę realizowaną od 1 stycznia następnego roku.
Do 25 lutego ? za prenumeratę realizowana od 1 kwietnia bieżącego roku.
Do 25 maja- na prenumeratę realizowaną od 1 lipca bieżącego roku.
Do 25 sierpnia  na prenumeratę realizowaną od 1 października bieżącego roku.

Urzędy pocztowe właściwe dla miejsca zamieszkania lub siedziby prenumeratora

przyjmują przedpłaty odpowiednio:
do 30 listopada ? na prenumeratę realizowana od stycznia następnego roku
do końca lutego ? na prenumeratę realizowaną od 1 kwietnia bieżącego roku.
Do 31 maja ? na prenumeratę realizowaną  od 1 października bieżącego roku.

Przedpłaty na prenumeratę są przyjmowane przez listonoszy i doręczycieli (od osób niepełnosprawnych w miastach) od wszystkich mieszkańców wsi i małych miasteczek, gdzie dostęp do urzędu pocztowego jest utrudniony.
Prenumerata prasy obejmuje pełne okresy kwartalne.

Wpłaty na prenumeratę są przyjmowane bez pobierania dodatkowych opłat, bez obowiązku wypełniania blankietów wpłat.
Zaprenumerowane egzemplarze są doręczane do miejsca zamieszkania prenumeratora lub jego siedziby bez pobierania opłat.

Świat Książki Dziecięcej

Prenumerata - promocja!!!

Prenumerata i reklama

Odwiedzający

Odwiedza nas 1 gość oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2013. Poradnik Bibliotekarza  Rights Reserved.