Kalendarium rocznic i wydarzeń - nowa książka w serii "Biblioteczka Poradnika Bibliotekarza"

Grażyna Bilska
Wydawnictwo SBP, seria ?Biblioteczka Poradnika Bibliotekarza?. Cena 32 zł.

Kalendarium rocznic i wydarzeń. Ściąga dla bibliotekarzy, nauczycieli i animatorów kultury, to opracowanie adresowane do bibliotekarzy z rożnych sieci bibliotecznych, zwłaszcza publicznych i szkolnych, ale też do szerokiego gremium poszukujących pomysłu w swojej pracy kulturalno- edukacyjnej. Warto wiedzieć: co, gdzie, kiedy i dlaczego, po to, żeby łatwiej było wybrać, zaplanować i upamiętnić jakieś wydarzenie.

Daty w Kalendarium zostały opatrzone krotką adnotacją, co pozwoli na lepszą orientację w temacie obchodów oraz dokonanie właściwego wyboru. W opracowaniu wykorzystano dostępne źrodła internetowe, wymienione na końcu Kalendarium.

Kup teraz