BIBLIOBLOG w pigułce

Stwórz wirtualną wizytówkę bibliotek, pokaż jej działalność, zasoby i ciekawostki

Przeczytaj najnowszą książkę Barbary Marii Morawiec !

BIBLIOBLOG w pigułce: Poradnik dla bibliotekarzy

Wydawnictwo SBP, seria ?Biblioteczka Poradnika Bibliotekarza? 22. Cena 27 zł.

Dzięki przygodzie z blogowaniem będziesz mógł promować swoją bibliotekę, informować o jej działalności w środowisku, zwiększać czytelnictwo, a także prowadzić statystykę . Osiągniesz swój zawodowy ( i nie tylko) sukces.

Niniejszy poradnik pokaże krok po kroku jak założyć blog, jakie są rodzaje blogów, jakie są zasady tworzenia dobrego bloga. Przydatne wskazówki i pomocne rady umożliwią Ci udoskonalenie bloga i poznanie sekretów bibliotecznego blogowania.

Dbaj o swój rozwój zawodowy, korzystaj z poradnika i bloguj!
Kup teraz