Biblioteki publiczne w Nowej Zelandii - Zapraszamy

Czytelniku ? chcesz zwiedzić latem Nową Zelandię i poznać jej biblioteki publiczne?
-  czytaj artykuły  Renaty Ciesielskiej ?Kruczek  drukowane w ?Poradniku Bibliotekarza? !

Autorka cyklu ?Biblioteki publiczne w Nowej Zelandii? w czasie swojego pobytu na tej uroczej wyspie, zwiedziła tamtejsze biblioteki publiczne. Przybliża czytelnikom naszego miesięcznika ich historię, architekturę, zbiory i usługi.

Jej cykl składa się z 4 artykułów:

Puke Ariki w New Plymouth - nr 6 PB
    Wellington Central Library - nr 7/8 PB (w przygotowaniu)
    Biblioteka Miejska w Christchurch - nr 9 PB
    Biblioteki publiczne regionu Auckland

Treści artykułów są wzbogacone licznymi fotografiami wykonanymi przez autorkę.

Zapraszamy do lektury
Redakcja ?Poradnika Bibliotekarza?