?Biblioteka XXI wieku

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich we współpracy z Biblioteką Raczyńskich w Poznaniu oraz Wojewódzką Biblioteką Publiczną i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu organizuje w dniach 11-12 czerwca 2014 r. konferencję pt. ?Biblioteka XXI wieku - nowoczesna architektura, pomysłowe aranżacje, funkcjonalne wyposażenie. Nowe realizacje w latach 2011-2014?. Odbędzie się ona w nowym gmachu Biblioteki Raczyńskich w Poznaniu.

Na konferencji dowiesz się jak:

• znaleźć najlepsze pomysły dla konkretnego typu biblioteki,
  • wkomponować obiekt biblioteczny w otaczającą ją przestrzeń publiczną,
  • sprawnie przeprowadzić zmiany, które spełnią oczekiwania bibliotekarzy, architektów, czytelników,
  • szacować koszty i zmieścić się w budżecie oraz jak postępować podczas realizacji, aby osiągnąć zakładany efekt.

Konferencja skierowana jest zarówno do bibliotekarzy, jak również przedstawicieli samorządów, organizatorów bibliotek, architektów, projektantów wnętrz bibliotecznych.

zarejestruj się

program