Nowe pozycje wydawnicze w serii ?Biblioteczka Poradnika Bibliotekarza?

Wydawnictwo SBP i redakcja ?Poradnika Bibliotekarza? pracują nad przygotowaniem do druku nowych tytułów z serii ?Biblioteczka Poradnika Bibliotekarza?.

Wkrótce do dyspozycji czytelników będą następujące tytuły:

1. Justyna Binio: Miś- zabawka, bohater literacki, wzór wychowawczy
    Rozważania nt. literatury dla dzieci, materiały metodyczne związane z różnymi postaciami misiów ? dla bibliotekarzy bibliotek dziecięcych

2. Bogdan Klukowski: Audiobooki w Polsce i na świecie
    Analiza rynków wydawniczych w zakresie audiobooków w Polsce i krajach Europy, Azji, Ameryki. Audiobooki w bibliotece.

3.  Agata Arkabus: Mam 6 lat i gonię świat. Poradnik dla bibliotekarzy i nauczycieli bibliotekarzy pracujących z sześciolatkami
    O literaturze i książce dla sześciolatków. Przygotowanie biblioteki dla dzieci tej kategorii wiekowej (aranżacja wnętrza, księgozbiór, formy i metody pracy).

Informacje o nowych pozycjach na stronie internetowej ?Poradnika Bibliotekarza? i portalu SBP