ZAPRASZAMY DO LEKTURY DODATKU ?ANIMACJA w BIBLIOTECE?

pobierz PDF

W numerze prezentujemy artykuły dotyczące klasyfikacji form i metod pracy z czytelnikiem, działań animacyjnych przygotowanych z myślą o sześciolatkach (temat obecnie nośny wobec protestu rodziców przed wczesnym rozpoczynaniem nauki szkolnej), oferty biblioteki publicznej adresowanej do różnych kategorii czytelników (na przykładzie Biblioteki Publicznej w Ursusie ) oraz przykłady pracy z czytelnikiem dziecięcym .

Dodatek jest dostępny wyłącznie w wersji elektronicznej ? na stronie internetowej ?Poradnika Bibliotekarza?

Dorota Grabowska - Formy i metody pracy w bibliotece
Agata Arkabus - Biblioteka ? miejsce , gdzie nikt się nie nudzi, czyli sześciolatek w bibliotece
Piotr Jankowski - Formy działalności edukacyjno-kulturalnej w Bibliotece Publicznej w Ursusie
Anna Misiak, Ilona Wojewódka - Tęczowe podróże, czyli wakacje w Bytomskiej Bibliotece